صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
بازدید مدیركل نظارت و ارزیابی منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی از حوزه ثبت‌نام دانشجویان جدید واحد سبزوار


   مدیركل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شكایات منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی (استان‌های خراسان‌رضوی، شمالی و جنوبی) با حضور در واحد سبزوار، ضمن شركت در كمیسیون معاملات، از مراحل ثبت‌نام از دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه بازدید كرد.

   جواد عارف در این بازدید با برشمردن وظایف مركز نظارت، ارزیابی، بازرسی و پاسخگویی به شكایات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این مركز با هدف هم‌افزایی هرچه بیشتر واحدهای استانی و افزایش میزان اثربخشی ارزیابی و نظارت‌های آتی بر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تشكیل شده است.

   وی با بیان اینكه تا پیش از این، نظارت بر واحدهای استانی دانشگاه آزاد اسلامی به‌طور غیرمتمركز و از طریق ادارات بازرسی و رسیدگی به شكایات استان‌ها انجام می‌شده است گفت: در رویكرد جدید این مركز، تمركز بر نظارت‌ها و ارزیابی‌های حل مسئله،محور، از مهم‌ترین اولویت‌ها خواهد بود.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل؛ رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در این بازدید ضمن تشكر از تعامل خوب مركز نظارت، ارزیابی، بازرسی و پاسخگویی به شكایات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با واحد سبزوار گفت: تلاش این مركز در اشاعه و اعتلای فرهنگ اسلامی-ایرانی و ارزش‌های انسانی و سازمانی در ساختار نظارت و بازرسی و عملكرد خدمتگزاران خدوم این مجموعه ستودنی است.

   مدیركل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شكایات منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به‌اتفاق هیئت همراه از مستحدثات، فضاهای آموزشی، خوابگاهی و رفاهی واحد سبزوار بازدید كرد. /ه.د

 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار