صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
اعضای جدید شورای اجرایی كانون هلال‌احمر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار معرفی شدند

   معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از برگزاری انتخابات كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر این دانشگاه خبر داد.

   علی كریمی گفت: این انتخابات با حضور نماینده و مسئول حراست جمعیت هلال‌احمر شهرستان، مدیران امور دانشجویی و فرهنگی و اعضاء كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر واحد سبزوار در دانشكده‌ علوم‌انسانی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد.

   وی افزود: در این انتخابات، اعضاء كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر واحد سبزوار، با حضور در پای صندوق‌های رأی، از میان كاندیداها، پنج عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل شورای اجرایی این كانون را انتخاب كردند.

   معاون دانشجویی واحد سبزوار خاطرنشان ساخت: اعضای منتخب شورای اجرایی كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر به مدت 2 سال، مسئولیت فعالیت‌های جاری این كانون دانشجویی را به عهده خواهند داشت.

   وی با بیان اهداف تشكیل كانون دانشجویی هلال‌احمر گفت: جذب و تربيت دانشجويان به منظور آماده سازي آنان در انجام خدمات امدادي واجتماعي مورد نياز جامعه، به ويژه هنگام بروز حوادث طبيعي غير مترقبه، تقويت حس مشاركت و نيكوكاري بين جوانان دانشجو و كمك به وفاق و همدلي بين اقشار دانشگاهي با جامعه، توسعه مشاركت دانشجويان در تصميم سازي ها و تصميم گيري در موارد مربوط به آنان، بسترسازي مناسب درجهت تداوم همكاري دانشجويان با هلال احمر پس از فراغت از تحصيل، كوشش درجهت تبيين و شناساندن وظايف و هدف‌هاي انساني جمعيت هلال احمر از طريق برنامه هاي آموزشي و پژوهشي دانشگاهي، از جمله اهداف تشكیل این نهاد دانشجویی است. /ه.د

 
منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار