صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
50 میلیارد ریال از مطالبات بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار پرداخت شد


   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار گفت: بالغ بر 50 میلیارد ریال از مطالبات بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار پرداخت شد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل كه در جمع تعدادی از كاركنان بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار سخن می‌گفت با بیان اینكه تاكنون نزدیك به 36 كارمند این دانشگاه به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، به پیگیری‌های انجام‌شده جهت پرداخت مطالبات بازنشستگان دانشگاه اشاره كرد و گفت: با فراهم شدن منابع مالی و دریافت مجوزهای لازم، معوقات بازنشستگان خدوم و زحمتكش دانشگاه به مبلغ حدودی 50 میلیارد ریال پرداخت شد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل با تآكید براینكه جایگاه كاركنان بازنشسته‌ رفیع و ارزشمند است گفت: امیدواریم در سایه‌ استفاده از تجربیات ارزنده‌ این كاركنان خدوم كه بهترین سال‌های عُمر خود را در سنگر علم و دانش، سپری كرده‌اند، برای تحقق اهداف عالیه‌ دانشگاه گام برداریم.

   وی با بیان اینكه مقدمات لازم جهت اختصاص محلی به‌عنوان كانون بازنشستگان دانشگاه كه باعث حضور بیشتر این عزیزان در محیط دانشگاه و هم‌افزایی نظرات و تجربیات آن‌ها می‌شود افزود: بر این باوریم بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده‌‌های جدید است و امیدواریم این دوران جدید از پُربارترین و با نشاط‌‌ترین مراحل زندگی همكاران بازنشسته‌مان باشد.

   در ادامه، تعدادی از كاركنان بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند كه از سوی هیأت رئیسه دانشگاه، پاسخ و قرار بر پیگیری پیشنهادهای مطروحه شد.

   آیین تكریم از بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار كه در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برگزار شد با اهدای لوح سپاس، یك جلد كلام‌الله مجید و یك سكه بهار آزادی به كاركنان بازنشسته این دانشگاه خاتمه یافت. /ه.د 
 

 

 

 

 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار