صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
از كتاب‌داران و كتاب‌خوانان برتر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تجلیل شد
همزمان با هفته كتاب، كتاب‌خوانی و كتاب‌دار صورت گرفت:


   طی مراسمی با حضور هیئت‌رئیسه، مسئولان و كاركنان شاغل در كتابخانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، از كتاب‌داران و كتاب‌خوانان برتر این دانشگاه تجلیل شد.
   
   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این مراسم با تأكید بر اهمیت توسعه‌ كمی و كیفی كتابخانه‌های دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حال حاضر با بیش از 120 هزار جلد كتاب با موضوعات مختلف، فرصت مطالعاتی مناسبی برای دانشجویان، پژوهشگران و اعضای هیأت‌علمی این دانشگاه فراهم كرده است.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل با بیان اینكه گسترش فرهنگ مطالعه می‌تواند منشاء خدمات ارزنده‌ای به جامعه شود افزود: به مناسبت هفته كتاب، كتاب‌خوان و كتاب‌دار، نمایشگاهی از كتاب‌های مطرح بازار و با اعمال تخفیفات ویژه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت و در حاشیه این نمایشگاه، جلسه نقد كتاب توسط یكی از استادان برجسته ادبیات دانشگاه در محل كتابخانه مركزی مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برپا شد كه با استقبال پُرشور دانشجویان همراه بود.

   پارسایی‌فر؛ مسئول كتابخانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در سخنانی با تقدیر از همكاری و تعامل سازنده‌ دانشگاه در توسعه و نگهداری كتابخانه‌ها، به تشریح گوشه‌ای از فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی این حوزه پرداخت.

   در انتهای این مراسم، از كتابداران و كتاب‌خوانان برتر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با اهدای لوح سپاس، تجلیل شد. /ه.د 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار