صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از برگزاری نمایشگاهی به مناسبت هفته دفاع مقدس در این دانشگاه خبر داد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل با بیان اینكه نمایشگاه هفته دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار مورد بازدید مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سبزوار قرار گرفت گفت: این نمایشگاه، همزمان با هفته دفاع مقدس و با تلاش حوزه بسیج دانشجویی و همكاری حوزه فرهنگی در ساختمان اداری مجتمع دانشگاهی این واحد برپا شد.

   وی با بیان همزمانی هفته‌ دفاع مقدس با بهار علم و دانش و اهمیت آشنایی نسل جدید با هشت سال دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان اسلام گفت: در 31 شهريور 1359 رژيم بعثی عراق با تصميم و طرح قبلی و با هدف برانداختن نظام نوپای جمهوری اسلامی، جنگی تمام عيار را عليه ايران اسلامی آغاز كرد.

   رئیس واحد سبزوار خاطرنشان ساخت: ۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و تا 6 مهر ادامه دارد.

   سعیدی‌اصل خاطرنشان ساخت: در ابتدای این بازدید، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سبزوار باتفاق هیئت‌رئیسه و جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان با حضور در آستان شهدای گمنام جنگ تحمیلی كه در مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار بنا شده، به زیارت، غبارروبی و عطرافشانی این آستان مقدس پرداختند.

   سرگرد لطفی؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سبزوار نیز در حاشیه این بازدید گفت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تجلیل از رزمندگان و شهدا است كه برای دفاع از انقلاب از جان خویش گذشتند و هفته دفاع مقدس برای بصیرت‌افزایی و روشنگری جوانان و نسل های آینده است. /ه.د 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار