صفحهٔ اصلي
اطلاعیه‌های آموزش دانشگاه
آموزش مجازی: قابل توجه استادان\مدرسان محترم دانشگاه


   استادان\مدرسان گرامی
   
   در سامانهٔ رسا، طراحی و پیاده‌سازی بخشی با عنوان «آموزش مجازی» آغاز شده است. این بخش به‌تدریج كامل خواهد شد. 
   در گام نخست، صفحهٔ «اعلان‌ها» آماده شده است:   در این صفحه كلاس‌های شما فهرست شده است. با كلیك روی دگمهٔ «اعلان ومحتوا» می‌توانید در هر كلاس، به هر تعداد اعلان یا پیام برای دانشجو قرار دهید:


   به‌عنوان مثال به‌خاطر محدودیت‌ها و مشكلات فعلی، ممكن است استادی در پیام‌رسان خاصی گروه درسی تشكیل داده است كه می‌تواند به این وسیله به دانشجویان آن كلاس اطلاع‌رسانی نماید.
   مثال دیگر هنگامی است كه استاد پرونده‌ای را در فضای ابری بارگذاری نموده است كه در این‌جا می‌تواند پیوندی از آن پرونده را برای دانشجو قرار دهد.

   روز اول اردیبهشت ۱۳۹۹، صفحهٔ «پرسش و پاسخ» به‌عنوان مرحلهٔ دوم از راه‌اندازی زیرسیستم جدید «آموزش مجازی»، پیاده‌سازی گردید.

   در گام بعدی امكان بارگذاری پروند (فایل) برای استاد فراهم خواهد شد، تا به این وسیله محتوای لازم برای آن كلاس در اختیار دانشجو قرار داده شود.

   در گام بعدی امكان برگزاری كلاس برخط (آن‌لاین) در همین بخش ارائه خواهد گردید.

   با توجه به توضیحات فوق، از استادان گرامی خواهشمندیم برای ارسال هرگونه پیام و یا هرگونه هماهنگی با دانشجویان، فقط از این بخش استفاده فرمایید، تا دانشجویان گرامی برای دریافت هماهنگی‌ها سرگردان نباشند.

   هم‌چنین با توجه به آماده شدن صفحه‌ی «پرسش و پاسخ» به‌عنوان مرحله‌ی دوم از راه‌اندازی زیرسیستم جدید «آموزش مجازی»، خواهشمند است در سامانه‌ی رسا، مطابق تصویر بالا، در بخش «آموزش مجازی»، به پرسش‌های دانشجویان خود در هر كلاس پاسخ دهید.

   مركز فنّاوری اطلاعات
   دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار

 

 

1 منبع: